sobota, 13 października 2018

Jestem, choć mnie nie ma. Mały brak motywacji do pisania


Dawno mnie tutaj nie było. Porobiło się trochę zaległości. Nie wiem dlaczego właściwie tak się stało. Chyba Internet stał się trochę mniej ważny i ja po prostu zajmuje się czymś innym. Próbuję zmienić wszystko, zmienić siebie. Mimo tego nie zapomniałam o blogu ani o Was. Potrzebuję po prostu czasu by na nowo zacząć znowu blogować. Dajcie mi trochę  motywacji i kopa do działania. Napiszcie coś mądrego by zmotywować mnie do pisania na blogu, do czytania waszych postów. Hmm tylko co tutaj zrobić by na nowo zacząć? Macie jakieś pomysły? Może zmienić coś w wyglądzie bloga, wymyślić nowe tematy na posty, hmm ? Sama nie wiem, ale na pewno chcę zacząć działać, nie tylko w kwestii blogowania, ale także w życiu.


14 komentarzy:

 1. Miałam tak wiele razy, brak chęci, brak motywacji, nie wiadomo o czym pisać...
  Myślałam też kilka razy o zamknięciu strony, ale zawsze po jakimś czasie pojawiała się ochota na powrót. Żal tego wszystkiego no i pewnie brakowałoby Was wszystkich, więc wracam i jestem czasem mniej czasem więcej :) Myślę, że Tobie też przerwa dobrze zrobiła i teraz wrócisz do nas zwiększą siłą :) Życzę weny do pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana wyszukuj ciekawych tematów i do roboty! Jesień nie zawsze oznacza zły nastrój! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę ci powrotu weny ;-) Czasem tak po prostu jest...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana najpierw poukładaj sobie te życiowe sprawy :D Blog blogiem, poczeka i my poczekamy :D Życzę powodzenia :) Każdemu czasem jest potrzebny i przydatny taki odpoczynek. Może wprowadź jakieś nowe tematyki na blogu ? Mnie to zawsze motywuje

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana powodzenia, życzę Ci dużo siły i odnalezienie motywacji! Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz na poukładanie wszystkiego. Pozwól, że zaobserwuję i będę czekać na Twoje kolejne posty! DUŻO DUŻO SIŁY JESZCZE RAZ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kopuję i czekam aż wrócisz z pisaniem:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz i pamiętaj że blogowanie ma ci sprawiać przyjemność a nie być obowiązkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakby nie było to bardziej popieram te realne życie niż internetowe.
  Ale jeśli będziesz miała ochotę - bloguj. Po prostu nic na siłę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. obserwuje ! super blog :)
  wpadnij do mnie ja doppiero zaczynam przygodę z blogowaniem :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę że nie tylko ja miałam urlop :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie martw się, każdy z nas ma czasem taki zastój. Życie jest życiem i nie daje nam niekiedy wytchnienia. Kiedyś myślałam że zrezygnuje z blogowania, bo dzieci, brak czasu i takie tam. Czasem potrzebuje czasu, oderwania od fb i innych cudów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu oraz za każdy komentarz :)

Polecany post

Mój Mały Kawałek Nieba - Konto na instagramie! Zapraszam serdecznie

Pisanie na blogu ostatnio jakoś mi nie wychodzi. Do głowy przyszedł mi pomysł założenia konta na instagramie w którym pisałabym posty o...